"Олімпіада-2022 допоможе створити 100 тисяч робочих місць в туристичній галузі"

11 квітня 16:55
Переглядів: 354
Default Image

Організація зимової Олімпіади 2022 року у львівській області допоможе створити в Західній Україні 100 тисяч робочих місць в туристичній галузі.

Про це сьогодні, 11 квітня, заявив віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков під час виступу на розширеному засіданні Регіонального комітету з економічних реформ з розвитку спортивної та туристичної інфраструктури в контексті реалізації національного проекту Олімпійська надія-2022 у Львові.

"Організація Зимової Олімпіади 2022 року на Львівщині допоможе створити в Західній Україні 100 тисяч робочих місць в туристичній галузі. До того ж, міжнародне змагання номер один у світі дасть також 500 тисяч робочих місць у суміжних галузях. Це повністю вирішить соціальну проблему зайнятості в західному регіоні", - цитує чиновника прес-служба Міністерства інфраструктури Україні.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів запропонує Верховній Раді вже в 2011 році виділити 500 млн доларів на здійснення ідеї про проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року в Україні.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Янукович запропонував провести зимову Олімпіаду 2022-го року в Карпатах. Надалі цю ідею підтримав НОК України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: