"Олімпік" - "Карпати". Хто забиватиме голи?

04 жовтня 12:11
Переглядів: 187
Карпати – Металіст останній домашній без глядачів

Цей молодий донецький клуб уже неодноразово доводив, що не даремно їсть хліб в українській Прем’єр-лізі. «Олімпік» - у порівнянні з «Карпатами» сьогодні – лідер українського футболу. Маючи 10 очок, у турнірній таблиці посідає п’яте місце, а карпатці, зі своїми двома (!) пунктами після семи матчів, перебувають на задвірках. Хто б про такий розклад сил міг подумати? Серед львівських прихильників таких «прогнозистів», мабуть, не зайти. Натомість у середовищі донецької публіки провидців щасливої ходи чимало. Перевага донеччан сягає зараз вісім очок.

Знайомство команд відбудеться, через воєнні дії в Донецьку, в Києві на УТК ім.Віктора Банникова. Клуб «Карпати» зараз немов кораблик в небі перебуває у своєрідній бовтанці - зліва на право, а найгірше безвольно опускається все глибше. Можливо навіть хтось ступає по дні, а можливо і не дає собі ради з тим коловоротам, у який клуб потрапив в останні роки. Тепер ось за порушення домовленостей на лінії клуб – футболіст з команди знято три пункти…

Разом із цим львівський клуб на фоні непоганої гри, яку команді намагається нав’язати хорватський тренер Іґор Йовічевіч, необачно губить очки. Важко пояснити це молодістю виконавців чи браком досвіду. Бо у професіональному спорті не має місця оправданням. Тут діє жорстоке, але справедливе, правило – перемагає сильніший і крапка! Але в активі «Карпат» - єдиний виграш, який команда одержали на …виїзді.

«Олімпік» - команда тренера Романа Санжара, але першочергово її президента-футболіста Владислава Гельзіна, який у свої 41 – бадьоро перевдягається в ігрову форму, виходить на поле, грає і може забити гол. Перед дончанами одні здобутки. Водночас вони уже навчилися робить висновки з невдач. Минулий тур для них був дуже невдалий. Поступилися «Дніпру» - 0:5. Не перемогли і «Карпати» - нічия з «Металістом» (3:3).

Важко віддати комусь із суперників перевагу. Адже «Олімпік» і «Карпати» слабо діють в лінії атаки. Погані справи в обох з обороною. У донецького клубу – 16 пропущених м’ячів. У львівського - 14. За таких розкладів можна прогнозувати, що у цьому протистоянні м’ячі побуватимуть у воротах. Відповідь на питання: хто забиватиме голи, отримаємо по обідній перерві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: