Олімпійська чемпіонка з біатлону отримала квартиру на Троєщині

11 липня 07:57
Переглядів: 165
підгрушна

Відбулася робоча зустріч голови Деснянської райдержадміністрації Петра Кузика з заступником Міністра молоді та спорту України, олімпійською чемпіонкою з біатлону, Оленою Підгрушною та заступником директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Вадимом Костюченком. На початку зустрічі Петро Кузик вручив Олені Підгрушній, яка віднедавна є мешканкою Деснянського району, ключі від однокімнатної квартири, яку вона отримала за свої спортивні досягнення.

“Це найприємніші аспекти нашої роботи, які додають лише позитивних емоцій”, – додав Петро Кузик, вітаючи відому спортсменку із заслуженою нагородою.

– І справді, емоції тільки позитивні. Для спортсмена, коли досягнута найвища нагорода на Олімпійських іграх, і коли за це ще віддячує держава, надзвичайно приємно. Тепер у моїх найближчих планах – новосілля, – зазначила Олена Підгрушна.

Під час зустрічі розглядались питання розвитку спорту на території Деснянського району, зокрема, реконструкція стадіону по вул. Драйзера, 2-б, влаштування майданчику для бейсболу у парку “Дружби народів”, будівництво скейтпарку на Троєщині, влаштування сучасних футбольних майданчиків зі штучним покриттям. В ході бесіди Вадим Костюченко відзначив, що у Деснянському районі проводиться активна робота по залученню дітей і молоді до спорту та здорового способу життя, про що свідчить широкий діапазон спортивних змагань, турнірів, конкурсів як районного, так і всеукраїнського та міжнародного рівнів, а також підкреслив, що саме у Деснянському районі збережена мережа спортивних клубів “Спорт для всіх” і ведеться масштабна робота з розширення мережі сучасних спортивних закладів.

Крім того, посадовці обговорили проблемні питання та перспективи розвитку спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, подальшого розвитку молодіжного, а також вуличних видів спорту і влаштування для цього спеціальних майданчиків, йшлося й про зміцнення матеріальної бази існуючих спортивних закладів.

– Основні зусилля нашої роботи – це залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя. Регулярні заняття спортом повинні стати невід’ємною частиною життя кожного, – сказав на завершення зустрічі Петро Кузик.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: