"Олімпійська книга" на кафедрі фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету

02 листопада 16:25
Переглядів: 248
спорт

В рамках святкування 65-річниці створення кафедри фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка відбулась зустріч першого заступника голови Тернопільського обласного відділення НОК України Віталія Ігнатенка та відповідального секретаря Валерія Кравчука зі студентами факультету фізичного виховання, а також презентація Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету «Олімпійська книга».

Презентація олімпійської літератури відбувалась із використанням сучасних інформаційних технологій, які люб’язно були забезпечені інженерно-педагогічним факультетом.

На завершення зустрічі кафедрі фізичного виховання від представників НОК було передано комплект науково-методичної та популярної літератури на олімпійську тематику. Також були обговорені шляхи співпраці між кафедрою та обласним відділенням Національного олімпійського комітету України.

Завідувач кафедри, доцент Андрій Огнистий подякував за подарунок та висловив надію, що ці книги стануть у нагоді при підготовці фахівців з фізичного виховання і спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: