"Олімпійське лелеченя" розпочинає новий сезон на Тернопільщині

27 жовтня 20:30
Переглядів: 246
Олімпійське лелеченя

Лише нещодавно визначилися переможці Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2015», а юні прихильники фізичної культури і спорту вже з нетерпінням очікують нових змагань.

І першим організував веселі старти для дітей Заліщицький районний осередок обласного відділення Національного олімпійського комітету України, який під час Олімпійського уроку провів зональні старти «Олімпійського лелеченяти» в Товстому.

Позмагатися в силі, швидкості, спритності до учнів місцевої школи приїхали їхні ровесники із сусідніх Лисівців, Шипівців та Поділля.

Під час церемонії урочистого відкриття в спортивному залі Товстенького професійного сільськогосподарського ліцею юних фізкультурників привітали поважні гості — перший заступник голови обласного відділення НОК України Віталій Ігнатенко і завідуюча відділом молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації Олена Дяченко.

Самі ж старти вже із самого початку переконали, що учні старанно готувалися до змагань. Хіба під час представлення команд відчувалося деяке передстартове хвилювання. А ось під час різноманітних вправ не важко було переконатися, що юні фізкультурники і зі скакалкою на «ти», і стрибати в довжину з місця вміють, і різноманітні вправи з м’ячами для них не секрет. У паузах між естафетами дійство гармонійно доповнили юні танцюристи та акробати, конкурс малюнка на олімпійську тематику, який теж увійшов до змагальної програми.

Першим переможцем у новому сезоні стали учні Товстенької ЗОШ. Друге місце – у команди з Поділля, третє – у команди з Лисівців.

Та без нагород учора не залишився ніхто. Всі учасники отирали різноманітні олімпійські сувеніри від НОК України та м’ячі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: