"Олімпійське літо" крокує Тернопільщиною

18 червня 16:00
Переглядів: 266
спорт

Щойно завершились спортивні свята в Тернопільському та Теребовлянському районах, як естафету у проведенні заходів «Олімпійського літа» підхопили Борщівщина та Збаражчина. Діти, які відпочивають у заміському дитячому оздоровчому комплексі «Збруч», що у Скала-Подільській Борщівського району та стаціонарному заміському оздоровчому таборі «Сокіл», який розташований у селі Чорний ліс Збаразького району, з нетерпінням чекали відвідин працівників Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», аби взяти участь у різноманітних естафетах та випробуваннях.

 Отож, цілий фейєрверк позитивних емоцій та справжній молодечий дух «витали» на спортивних майданчиках цих відпочинкових закладів під час проведення змагань. Участь у них взяли понад шестисот школярів. Ці заходи, за словами організаторів, стали справжнім святом міцного здоров’я, виховання сили волі та сили духу.

Взявши участь у десяти різноманітних випробуваннях, учасники отримали медалі, грамоти, відзнаки, призи з логотипом «Спорт для всіх», грамоти від Тернопільського обласного відділення НОК України та зошити від видавництва «Школярик».

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: