"Олімпійське літо" подорожує оздоровчими таборами Тернопілля

21 серпня 22:03
Переглядів: 343
спорт

Всеукраїнські спортивно-масові заходи "Олімпійське літо" з початку серпня мандрують оздоровчими таборами області, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Представники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" — організатори заходів — побували із спортивно-розважальними святами в таборах "Лісовий" та "Лісовий дзвіночок", що на Бучаччині, у "Лісовій казці", що на Лановеччині, в оздоровчому таборі «Веселка», що в селі Петриків Тернопільського району. Сприяли заняттям фізичною культурою та спортом чудова погода та природа.

Діти змагались у дванадцяти різноманітних естафетах. Серед них завданнями на швидкість були біг змійкою, човниковий біг, ведення м’яча, на спритність — флорбол, на влучність – баскетбол, мішечки, фрізбі.

Всього у чотирьох таборах учасниками заходів в рамках "Олімпійського літа" стали 645 дітей. Результатом спортивних змагань став розвиток не лише фізичних, але й морально-вольових якостей дітлахів, чудовий настрій та бажання в подальшому займатись фізичною культурою і спортом. А ще усі вони отримали призи від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та видавництва "Школярик".

Всеукраїнські спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи "Олімпійське літо" на Тернопільщині триватимуть до 31 серпня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: