"Олімпійське літо" завітало на Шумщину

04 липня 20:02
Переглядів: 198
олімпіада

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з Шумським районним центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" (директор Валерій Пастерук) провели Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи "Олімпійське літо" у дитячому стаціонарному оздоровчому закладі "Гайдарівець", що на Шумщині.

Табір розташований у мальовничому місці серед сосен, а значить у максимально чистому екологічному місці, що сприяє оздоровленню дітей. А якщо додати ще й фізичні вправи, розваги та естафети, поєднані з хорошим харчуванням, то кращого місця для відпочинку школярів під час літніх канікул годі й знайти.

Відтак, коли до "Гайдарівця" завітало "Олімпійське літо", усі бажаючі змагались в естафетах та розвагах у піднесеному настрої. Кожна дитина мала змогу вибрати ті естафети та змагання, що їй до душі та відповідають рівню її фізичної підготовленості. Після змагань учасники отримали на згадку грамоти, медалі, нагородну атрибутику від "Спорту для всіх" та Тернопільського обласного відділення НОК України, а ще зошити від видавництва "Школярик".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: