Олімпійське підсилення для "Отаманів" перед матчем з Німеччиною

01 березня 09:37
Переглядів: 208
Денис Берінчик

Останній тур Всесвітньої серії боксу ознаменований виїзною матчевою зустріччю «Українських отаманів» проти «Команди Німеччини» та поверненням до складу нашої команди найтитулованішого боксера  Дениса Берінчика. Зустріч у Німеччині стане останнім іспитом для українських боксерів напередодні старту плей-офф WSB. Вже 28 березня наша команда проведе перший чвертьфінальний бій у четвертому сезоні Всесвітньої серії боксу.

Вже за декілька днів, 8 березня, професійний боксерський клуб «Українські отамани» проведе свій останній поєдинок у груповій стадії четвертого сезону Всесвітньої серії боксу. Заключний поєдинок наша команда проведе проти третьої команди підгрупи «А» - «Команди Німеччини», яка вийде на бій з «Отамани» вкрай вмотивованою, адже наші візаві ще не гарантували собі місця у плей-офф в порівнянні з українським клубом. Високі амбіції на цей бій підкріплені потужним складом наших опонентів. Участь у матчі прийматимуть досвідчені боксери, потужні бійці, серед яких й бронзовий призер чемпіонату Європи 2013 Артем Харутунян (вагова категорія 64 кг) та ін.

До Німеччини наша команда вирушає також у «повному бойову складі» і вкрай мотивованими на успіх. Серед беззаперечної важливості матчу в рамках турнірної боротьби, матчева зустріч ознаменована поверненням після довготривалої перерви лідера «Отаманів», найтитулованішого боксера нашої команди Дениса БЕРІНЧИКА.

Отож, до вашої уваги повний склад учасників матчевої зустрічі між «Українськими отаманами» та «Командою Німеччини».  

Вагова категорія 49  кг: 
Серж Ньюман «Команда Німеччини» − Вадим Кудряков «Українські отамани»

Вагова категорія 56 кг: 
Едгар Волс «Команда Німеччини» − Микола Буценко «Українські отамани»

Вагова категорія 64 кг: 
Артем Харутунян «Команда Німеччини» − Денис Берінчик «Українські отамани»

Вагова категорія 75 кг: 
Джозеф Аттанджауі «Команда Німеччини» − Дмитро Митрофанов «Українські отамани»

Вагова категорія 91 кг: 
Алдон Первізеж «Команда Німеччини» − Сергій Корнєєв «Українські отамани»

Нагадаємо у попередній зустрічі між командами України та Німеччини, яка відбувалася 14 лютого в Києві, наша команда святкувала впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: