Олімпійський день-2016 скликає тернополян на Театральний майдан

25 червня 14:17
Переглядів: 150
олімпійський день

Справжнє спортивне свято – Олімпійський день-2016 – відбудеться 26 червня, в неділю, у Тернополі на Театральному майдані. Початок дійства о 15 годині. У програмі заходу легкоатлетичний пробіг; показові виступи з воркауту за участю польських спортсменів; турнір з тенісболу (серед юнаків); показові виступи спортсменів Тернопільщини з різних видів спорту; сімейна гра від ТМ «Ласунка»; вікторина «Олімпійський всезнайко» від ПП «Колумбус»; змагання серед дітей до 1 року «Спритний повзунець»; рухливі ігри та майстер-класи; конкурс малюнків на асфальті «Моє Олімпійське літо»; змагання на роликових ковзанах; пізнавальні локації від екстрених служб міста Тернополя.

Організаторами дійства виступили: Тернопільська міська рада, Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення.

Активних учасників нагородять подарунками від партнерів свята: ТМ «Ласунка», ТМ «Микулинецькі напої», ПП «Колумбус», меблевий торговий центр «Home Express» та турагенства «Coral Travel».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: