Олімпійський тиждень по-івано-франківськи

24 вересня 16:31
Переглядів: 232
спорт

За підтримки відділення НОК України в Івано-Франківській області в ході Всеукраїнської акції "Олімпійський тиждень" вихідні дні на Прикарпатті вирували спортивними подіями.

В місті Коломия відбулася товариська зустріч по флорболу між командами "Вікінги" (м. Київ)  та "Факел" (м. Коломия). Голова олімпійського відділення Мирослав Карабін нагородив  пам`ятним подарунком кращого гравця України та вручив учасникам матчу  олімпійську атрибутику.

Продовжились олімпійські події в області відкриттям кабінету- музею олімпійської освіти у смт. Яблунів Косівського району.
Честі урочистого відкриття та перерізання стрічки надали триразовій учасниці Олімпійських ігор з фрістайлу Надії Діденко, а для майбутнього розвитку кабінету-музею та духовного і інтелектуального збагачення його відвідувачів відділення НОК України в Івано-франківській області презентувало олімпійську літературу.

Після урочистого відкриття кабінету юні спортсмени продемонстрували свою майстерність в спортивних змаганнях. На старти вийшли учні Верхньоясенівської школи Верховинського району, Косівської школи №1, Стопчатівської, Микитинецької, Нижньоберезівської та Яблунівської шкіл Косівського  району.

Першими у боротьбу вступили учні 5-6 класів, які змагалися за перемогу в грі «Увага, свисток!». Ці змагання організував у 70-х роках минулого століття один із перших майстрів спорту на Косівщині, відмінник освіти Василь Абрам’юк,  пам'ять якого вшанували на святі.

Перемогу святкували господарі змагань – учні Яблунівської школи.

Паралельно відбувся і футбольний турнір.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: