Олімпійський тиждень" розпочався на Дрогобиччині

12 вересня 13:46
Переглядів: 133
Олімпійський тиждень

Олімпіада, олімпійський рух, олімпійська спільнота – про це цими днями йшлося в Опаківській школі Дрогобицького району з нагоди проведення Всеукраїнського «Олімпійського уроку» та «Олімпійського тижня» в рамках однойменної Всеукраїнської акції.
До сільських школярів завітали поважні гості, серед яких керівник структурного підрозділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, декан факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету Роман Чопик, методист районного відділу освіти Ігор Михаць, ветерани спорту. А розпочав свято спорту та олімпійських ідеалів директор місцевої школи Іван Ільницький. Заступник декана з виховної та спортивно-масової роботи Дрогобицького державного педагогічного університету Олександр Лемешко розповів дітям про міжнародний олімпійський рух, його історію та сучасність, демонструючи цікаві слайди, що, безперечно, викликало неабияке зацікавлення школярів.

1
Переглянувши документальний фільм про досягнення українських спортсменів на останніх літніх Олімпійських іграх в Лондоні в 2012 році, підлітки ще довго обговорювали успіхи українських чемпіонів: Олександра Усика, Віталія Ломаченка, Яни Шемякіної, Ольги Харлан, Олексія Торохтія, Юрія Чебана та ін.
Представники Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицького педуніверситету передали для школи спортивний інвентар, футбольні та баскетбольні м’ячі, унікальні енциклопедії олімпійської історії та іншу атрибутику, пов’язану з Олімпійськими Іграми.

2
Після цього відбулися шкільні спортивні змагання, участь в яких взяли учні 6-9 класів. Цікаві естафети, перетягування линви, баскетбольні баталії, організовані вчителем фізкультури Василем Дубом визначили найкращі команди. Але в цей день не це було основне, адже олімпійським гаслом є «головне не перемога, а участь». Всі учасники отримали чимало задоволення й корисні подарунки від відділення НОК України у Львівській області, Дрогобицької райдержадміністрації та Дрогобицького державного педагогічного університету.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: