Олімпійський тиждень у Залізцях

05 жовтня 22:40
Переглядів: 171
олімпіада

Виховання молодих патріотів сьогодні здійснюється усіма засобами. Школярі  мають не лише опановувати навчальні програми, а й формуватися як особистість на найвищих засадах  патріотизму та моральності. Фізичне гартування, здоровий спосіб життя — це невід’ємні складові фізичного та патріотичного виховання.

У спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці насичено та змістовно пройшов Олімпійський тиждень. У його рамках у школі відбулись легкоатлетичні естафети для учнів різних вікових категорій, олімпійська вікторина "Знавець олімпійського руху", спортивні змагання за програмою "Козацький гарт", турнір з міні-футболу.

Але особливою подією стала зустріч учасників естафети "Всесвітній біг заради гармонії", яка стартувала 24 серпня в Ужгороді і тривала до 6 вересня, коли олімпійський вогонь перетнув кордон України з  Молдовою. Учні та вчителі школи приймали естафету на Зборівщині на тематичній лінійці "Єднання України".

Факел з естафетним вогнем на територію навчального закладу разом з учасниками пробігу приніс селищний голова смт Залізців Любомир Фесик. Перед делегацією з короткою презентацією від імені молоді Зборівщини виступили школярі, до учасників естафети з вітальним словом звернувся директор школи Ярослав Нечай. Усі учні та вчителі мали можливість загадати найсокровенніше бажання, доторкнувшись до факела, який, до речі, побував в усіх куточках нашої планети, на всіх континентах та в космосі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: