Олімпійський урок з легкої атлетики пройшов на Тернопільщині

22 вересня 18:31
Переглядів: 107
Історія олімпійського руху

Шість команд учнів п’ятих класів Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 взяли участь у змаганнях з легкої атлетики за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ».

Метою цієї програми є залучення якомога більшої кількості школярів до спорту і легкої атлетики, зокрема, а також сприяння поширенню збалансованого й здорового способу життя.

Цей проект був започаткований у 2005 році і за цей час охопив півтора мільйони дітей майже зі 100 країн світу. В Україні ця програма успішно реалізовується Національним олімпійським комітетом та Федерацією легкої атлетики.

У загальноосвітній школі №3 захід проходив в рамках Олімпійського уроку. Під час різноманітних естафет учні були розбиті по командам по 6 школярів у кожній. За чіткістю виконань вправ слідкували запрошені гості - відомі спортсмени-легкоатлети Тернопільщини – майстри та кандидати у майстри спорту України, переможці та призери міжнародних і всеукраїнських змагань з легкої атлетики: Іван Карюк, Сергій Крук, Оксана Ралько, Наталія Олійник, які виступали ще й у ролі суддів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: