Орест Лебеденко: "Емоції від дебюту забрав кінцевий результат матчу"

30 липня 11:45
Переглядів: 166
Лебеденко

Відсутність Ґуідо Кортеджано та Олександра Османа змусила тренера шукати порятунок для лівого флангу захисту у молодіжній команді «левів». Нагоду дебютувати в «основі», ще й проти грізного суперника з Києва, отримав вихованець клубу Орест Лебеденко. Про емоції після гри з «Динамо»карпатівець розповів Інформаційному центру ФК «Карпати».

«Ми не сподівались на те, що грати проти «Динамо» буде легко. Кияни – суперник високого класу, сьогодні вони це довели. Звичайно, з Ярмоленком грати важко, він не давав себе обігрувати. Хотілось пропустити якнайменше голів. На жаль, вийшло зовсім навпаки» – каже Орест.

«Тренер просив нас грати агресивніше, діяти вужче до футболістів суперника, не давати їм себе обігрувати. Провалювали конкретні епізоди, а динамівці такого не пробачають. Шкода, що у наші ворота залетіло кілька «простих» м’ячів. Рома Мисак зіграв впевнено, та десь не пощастило».

«Мій дебют? Всі емоції забрала гра та кінцевий результат. Зараз важко аналізувати матч. Приїдемо до Львова, подивимось на свої помилки, будемо намагатись з новими силами підійти до поєдинку зі «Сталлю» – підсумував карпатівець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: