Основа ФК "Тернопіль" поступилася резервістам

05 липня 13:28
Переглядів: 295
фк тернопіль

На футбольному полі Тернопільського національного педагогічного університету ФК «Тернопіль» провів незвичнудвосторонку – три тайми по 20 хвилинВодночас, у перервах між таймами тренер муніципалів Анатолій Назаренко запропонував футболістам силові справи.

В двосторонці зійшлися з однієї сторони досвідчені гравці команди та група футболістів, які перебувають у розташуванні муніципального клубу на перегляді, з іншої – найближчий резерв та футболісти з групи підготовки. В цікавій двосторонці експериментальна основа поступилася резервістам – 0:2. У першому з трьох таймів відзначився Олександр Кіцак, котрий метрів з 30-ти закинув м’яча за комірець Арсену Конобі, що невиправдано далеко вийшов з воріт (0:1). У другій 20-хвилинці Руслан Луцик на швидкості проскочив Андрія Дубчака і та іншого захисника, який знаходиться в команді на перегляді та лівою ногою поцілив у ближній кут воріт (0:2). У завершальній частині двосторонки основа намагалася відігратися, кілька слушних нагод мав Полянчук та Чорний, але переграти молодого кіпера Володимира Кравчука їм так і не вдалося.    

Команди виступали в таких складах: «червоні» (основа) – Коноба – захисник на перегляді, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, три півзахисники на перегляді – Чорний, Полянчук; «зелені» (резерв) – Кравчук – Заставецький, Козовик, Сухецький, захисник на перегляді – Кіцак, Кривий, Радкевич, Гром’як – Дорі, Луцик.

Додамо, що футболісти, які перебувають у тернопільській команді на перегляді представляють футбольні школи Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської та Донецької областей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: