Основа і резервісти ФК "Тернопіль" розписали нічию

06 лютого 14:30
Переглядів: 105
фк тернопіль

Вчора, 5 лютого, гравці ФК «Тернопіль» традиційно провели два тренування, які складалися з бігових вправ та двосторонки.

В останній на засніженому футбольному полі Тернопільського педагогічного університету зійшлися з однієї сторони основа, з другої – резервісти муніципалів та гравці, які перебувають у розташуванні команди на перегляді. За підсумками непростого матчу була зафіксована бойова нічия – 2:2. Молодші першими відкрили рахунок. Після прострільної передачі з лівого флангу, точно під Сергієм Русаном провив гравець, який перебуває на перегляді. Згодом старші зрівняли рахунок (гол собі в актив записав Віталій Богданов) та вийшли вперед (Сергій Полянчук). Та все ж основа ФК «Тернопіль» не зуміла втримати перемогу. Молодий ліцеїст Андрій Когут, який діяв на позиції правого захисника, підключився до атаки і потужним ударом метрів з 20-ти увігнав шкіряного в самісіньку «дев’ятку».  

Команди виступали в таких складах – «основа»: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Соколовський – Кондзьолка, Кіцак, Кривий, Полянчук – Богданов, Волошинович; «резерв»: Чорнобай – Козовик, Заставецький, Мединський, А. Когут – гравець на перегляді, Т. Мороз, Гаврилюк, Радкевич – Гром’як, Тарабалка.  

Як повідомив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, завтра, 6 лютого, футболісти працюватимуть на станціях, опісля – сауна, в суботу лише одне ранкове тренування, неділя – відпочинок, а з понеділка за участю чотирьох команд стартує традиційний внутрішньоклубний кубок ректора.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: