Основне завдання "Ниви" вижити і закріпитись у Першій лізі - Яворський

08 березня 13:43
Переглядів: 362
яворський

Футбольний клуб Нива на тренувальні збори у Крим так і не поїхав. І не через останні події в Автономній республіці.

Причина — відсутність коштів. Імовірність зникнення команди з футбольної карти України з кожним днем зростає. Попри те, що команда вже п’ятий місяць без фінансування, і у гравців Ниви нема можливості згуртуватися, щоб потренуватись у період міжсезоння, наставник жовто-зелених каже, що футболісти самостійно готуються до другого кола чемпіонату України з футболу.

— Приймали участь у "Кубку Юста" у Львові, ті хто львівські. Новак і вся "братва", як я їх в шутку називаю, в Івано-Франківську в міні-турнірах беруть участь. Мельник знаходиться в Тернополі. Тренуються, звичайно. Я прекрасно розумію, що це не та підготовка яка би мала бути. — говорить тренер Ігор Яворський.

Зараз Ігор Яворський намагається знайти кошти, шляхом переговорів з головами обласної ради та адміністрації. Якщо вдасться знайти гроші, то жовто-зелені мають всі шанси доукомплектуватися.

— Якщо б знайшли можливість для того щоб утримати клуб Нива ближчим часом, то ми би зробили все можливе для того, щоб трошки доукомплектуватись. Тому, що дзвонили сьогодні з Луцька мені. Пропонували в оренду футболістів. Є домовленість з футбольним клубом Карпати з Дідишиним — генеральним директором, що можливо вони допомогли б також і декілька футболістів нам в оренду дати. Я думаю, що ми б все ж таки змогли доукомплектуватись і зробити все можливе, щоб футбольна команда Нива достойно представляла наш колектив в Першій лізі. — сказав Яворський.

Як зазначив Ігор Яворський, основне завдання, яке зараз поставлено перед командою — вижити і закріпитись у Першій лізі. І якщо команда продовжить своє існування — відновити свій авторитет перед вболівальниками. А гравцям, які вже втратили довіру, у платоспроможності клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: