Особливості іспанського футболу по-карпатівськи

27 червня 12:00
Переглядів: 170
ФК Карпати

Водзіслав Шльонський – невелике польське містечко у Верхній Сілезії біля чеського кордону. Тут не знайдеш видатних пам’яток архітектури чи мальовничих краєвидів. Але «Карпати» їхали сюди не на екскурсію і не на відпочинок. Важливо, що є зручний та затишний готель, тренажерний зал і дуже якісне тренувальне поле. Воно взагалі дивує – трава росте дуже щільно та густо. Задоволення можна отримати навіть від самого контакту із цією зеленню. 

Одразу біля полів два басейни під відкритим небом, а також спеціальні діжки з льодом. Вони, до слова, є украй необхідними для тренувального процесу і для відновлення втомлених м’язів. Власне, карпатівцям є що відновлювати. Іспанські тренери тренують саме по-іспанськи. Усі вправи максимально динамічні, швидкі та реактивні, пауз обмаль. 

Правда, вони розтягуються, коли Серхіо Наварро збирає довкола себе усіх гравців та пояснює їм своє бачення тренувального процесу. Активну участь в роботі на полі беруть усі його помічники: Іван Медай, Хосе Пастор та Михайло Дячук-Ставицький. Щодо Володимира Марчука, то він з трьома голкіперами займається індивідуально, у воротарів свій робочий процес. Правда, під час загальних вправ, уся команда об’єднується. 

Тренувальний процес теперішніх «Карпат» вимагає від гравців постійної пильності. Зважаючи на те, що Серхіо Наварро наразі не знає досконало можливостей усіх підопічних, в кожного є шанс вибороти собі потенційне місце в основі. Кожен це розуміє, відповідно, старається з усіх сил.

Щодо наразі єдиного новачка «Карпат» Федеріко Перейри, то аргентинець справляє дуже приємне враження. Поле він залишає одним із останніх, активно спілкується з новими партнерами, по трохи вчить українські слова. І, як він вже згадував у своєму дебютному інтерв’ю, його день починається і закінчується з усмішки...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: