Остання пропозиція для Кличків

13 жовтня 23:01
Переглядів: 194
холіфільд

Легендарний чотириразовий екс-чемпіон в суперважкій вазі Евандер Холіфілд (44-10-2, 29 КО), якому наступного тижня виповниться 50 років, вперше за багато років з жалем визнав, що знаходиться на порозі завершення кар'єри, зневірившись отримати ще один шанс знову заволодіти одним з престижних титулів.

"Я розумію, що не можу отримати бажані бої, і хоча поки нічого не вирішив остаточно, відчуваю, що приходить час іти. У мене залишається все менше сил і бажання битися", - констатує Холіфілд.

"Я як і раніше в хорошій формі і впевнений, що навіть у свої 50 зможу побити братів Кличків. Але я не хочу брати участь у рейтингових поєдинках. Якщо говорити про Кличка, то одному з них давно перевалило за 30, а іншому вже за 40, так що ми, так би мовити, майже в рівних умовах".

"Я пропоную братам зробити свій вибір, а зі свого боку обіцяю зробити все, що в моїх силах. Якщо вони мене не поважають, я це зрозумію і піду своєю дорогою".

У той же час Евандер відзначив, що не відчуває фінансових труднощів, і влаштував аукціон з лотами у вигляді особистих нагород і призів тільки для того, щоб в інших людей була можливість побачити і доторкнутися до його багатої спадщини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: