Останню путь загиблого героя Романа Ільяшенка з Чорткова встеляли квітами

11 вересня 15:21
Переглядів: 2370
україна

Тернопільщина попрощалась з іще одним своїм Героєм. Роман Ільяшенко, боєць 2-го батальйону 51-ї механізованої бригади артилерійського самохідного дивізіону, загинув під Іловайськом.

Провести в останню путь українського Героя до церкви Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії прийшли тисячі людей: його родичі, друзі, сусіди, солдати, з якими він був у зоні АТО. Людське море рясніло квітами і національними стягами.

Під час похорону ніхто не міг стримати сліз, навіть священнослужителі: молодий хлопець, який мав переступити поріг церкви і стати на весільний рушник, а натомість його через поріг храму перенесли у домовині. Покійний Роман двічі бував на Донбасі. Коли він уперше приїхав із зони АТО, його брат та друзі благали залишитись вдома, однак він відмовився. Герой постійно повторював, що рідна земля потребує його допомоги.

Коли несли тіло Романа Ільяшенка, усі присутні вставали на коліна. Труну несли під звуки духовго оркестру, а дорога до місця останнього спочинку військовика була встелена квітами і лампадками, молитви чортківців линули до Божої обителі, де, поза всяким сумнівом, душа праведника віднайде мир і спокій. В останню путь Романа Ільяшенка провели урочистим військовим салютом

Нагадаємо, що 23-річний спортсмен Роман Ільяшенко  був майстром спорту і чинним володарем Кубка України з фрі-файту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: