"Освіта" з Городенки зіграла на турнірі на Вінничині

30 серпня 19:27
Переглядів: 154
футбол дівчата

19-21 серпня в с.Сугаки Могилів-Подільського р-ну Вінницької обл., був проведений футбольний турнір "Дружба" серед команд дівчат 2000-01 та 2002-03 р.н. 

В старшій віковій групі наші дівчатка змагались з командою "Надія" Чернівецької обл. , "Вінкар" Вінницької обл. та "Поділля" Могилів-Подільськ . 

"Надія" -"Освіта" - 1-0 
"Освіта" - "Поділля" - 4-1 
"Вінкар" - "Освіта" - 1-5 

В результаті ігор наша команда посіла третю сходинку пєдесталу , завоювавши прихильність вболівальників , яких чимало було на стадіоні. Хотілось би відзначити наших дівчат за їхнє бажання , старання , наполегливість та жагу до перемоги . В усіх іграх вони продемонстрували насамперед дружність та взаємопідстраховку , що їм не вистачало на попередніх змаганнях. 

Паралельно з цими іграми проходили змагання серед дівчаток молодшої вікової групи. Склад учасників був дещо інший - "Жайвір" м.Шпола Черкаська обл. , "Астарта" м.Хмільник Хмельницької обл. , "Сугатинка" с.Сугаки Вінницької обл. та наша "Освіта". Як і в старшій групі ігри проводились по коловій системі. 

"Жайвір" - "Освіта" - 2-0 

Перша гра із лідером змагань в ігровому плані нам не получилась оскільки дівчатка не змогли справитись із своїм хвилюванням , що і перенеслось на майданчик . 

"Освіта"- "Сугатинка" - 3-1 

Після першої програної гри наші дівчатка ніяк не могли знайти своєї гри , тільки в другомі таймі завдяки двом контратакам вони змогли схилити шальки фортуни на свою сторону і довести гру до переможного результату. 

"Освіта"-"Астарта" - 5-0 

В підсумку ми здобули срібні медалі .Зайцева Лілія - була визнана кращим бомбардиром турніру. 

По завершенню змагань з ініціативи тренерів молодшої вікової групи було проведено розіграш суперкубка . Розіграш даного кубка виявився найвидовищеним та найемоційнішим , оскільки суддями та тренерами були діти із старшої вікової групи . Наша команда в цьому розіграші створила сенсацію вперше обігравши команду "Жайвір" ( надіємся що і невостаннє) та "Сугатинку".Кращим гравцем нашої команди в цих протистояннях було визнано нашого капітана - Вань Ангеліну. В ході даного розіграшу кращою бригадою суддів було визнано Боднар К. та Осадчук А. Кращими тренерами - Равлюк В. та Солоджук В. , а Сивирин А. була визнана найкращим вболівальником . 

Підсумовуючи змагання , можна сказати що наша команда починає поступово підніматись знизу вверх. 

ЖФК "Освіта" висловлює слова вдячності Пустовіту С.В. за запрошення та всім людям , зокрема батькам , які допомогли здійснити поїздку на змагання. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: