Інші види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

У Львові стартував Кубок України зі спортивної акробатики (+Фоторепортаж)

Переглядів: 437
11 листопада у Львові урочисто відкрито особисті змагання Кубку України зі спортивної акробатики, на які приїхали понад 120 спортсменів із 13

Володимир АНДРЕЙЧУК завоював три "золота" на чемпіонаті світу з гирьового спорту

Переглядів: 487
Успішним виявився ХVIII Чемпіонат світу з гирьового спорту для знаного львівського спортсмена, заслуженого майстра спорту Володимира Андрейчука,
змішані єдиноборства

В Івано-Франківську відбувся Кубок України зі змішаних єдиноборств

Вчора в Івано-Франківську вперше відбувся Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА. Кубкова першість з цього виду спорту пройшла в Україні вперше, і

Завершилися комплексні спортивні змагання Львівщини 2010 року

Переглядів: 268
В цікавій боротьбі шахового турніру завершилися XIX спортивні ігри львівщини 2010 року. Найкращі результати у змаганнях шахістів продемонстрували: серед збірних

Культура тіла

Іванофранківець Іван Слижук працює інструктором у спортивному клубі «Форум». Недавно він зайняв друге місце на відкритому чемпіонаті Львова з фітнесу та бодібілдингу.

Дружина силача Вірастюка після ДТП ризикує залишитися інвалідом

Сім'я українського богатиря Василя Вірастюка до цих пір переживає наслідки ДТП, яке сталося в серпні. Тоді, нагадаємо, в джип силача врізався інший

Львівщину відвідає Виконавчий директор Олімпійських Ігор МОК Жільбер Феллі

Переглядів: 210
З метою ознайомлення із львівщиною в рамках підготовки до подання заявки на проведення зимових Олімпійських Ігор 2022 року в Україні на 28-30

Завершуються XIX спортивні ігри Львівщини. Команда Львова пасе задніх

Переглядів: 277
6-7 листопада в м. Стрию турніром з шахів завершаться комплексні обласні змагання 2010 року за програмою XIX спортивних ігор львівщини. Всього збірні