Пам’ять тренера з Борщівщини вшанували волейбольними баталіями

19 жовтня 19:30
Переглядів: 220
Волейбол

Традиційний турнір з волейболу серед дівчат, присвячений пам’яті знаного тренера і педагога, засновника спортивного волейбольного руху на Борщівщині, Леоніда Васильовича Романенка провели у спортивному комплексі Борщівської ДЮСШ. Леонід Романенко - відмінник освіти, за багаторічну працю на освітянській ниві, виховання молоді був нагороджений медаллю А.С.Макаренка та іншими державними відзнаками, відтак його світлій пам’яті і присвячені ці змагання. Участь у них брали вихованки Гусятинської ДЮСШ, Борщівської ДЮСШ (перша та друга команди) та філії Борщівської ДЮСШ з с.Цигани.

На відкритті юних спортсменів вітали завідувач сектору у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської райдержадміністрації Валерій Ромашенко, директор комунального закладу «Борщівська ДЮСШ» Віктор Голубець. Спогадами про знаного тренера ділилися ветерани волейболу, бронзові призери всесоюзних змагань 70-х років Надія Балицька, Марія Галла, Орися Фещук, Іванна Бебкович.

В захоплюючих поєдинках волейболістки продемонстрували зрілу майстерність та волю до перемоги. Переможницями турніру стала команда с.Цигани, другою була перша команда господарів, третіми стали вихованки Гусятинської ДЮСШ.

Переможці та призери традиційного турніру були нагороджені пам’ятними кубками, медалями, грамотами та солодкими призами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: