Паралімпіада-2012. В активі України 83 нагороди перед заключним днем змагань

09 вересня 10:34
Переглядів: 532
london-2012

Українські спортсмени отримали в суботу ще дві золоті, чотири срібні і три бронзові медалі на Паралімпійських іграх у Лондоні.

Відтак команда України має 32 золоті, 23 срібні і 28 бронзових медалей, разом 83, і посідає четверте місце в неофіційному медальному заліку.

Золоті медалі здобули Христина Юрченко (плавання на 100 метрів брасом) і Олексій Федина (плавання на 100 метрів брасом; він уже має одну бронзову медаль на цих Іграх). Срібні медалі завоювали Вікторія Кравченко (біг на 400 метрів), Наталія Прологаєва (плавання на 100 метрів вільним стилем; вона вже має три золоті медалі на цих Іграх), Віктор Смирнов (плавання на 200 метрів комбіноване; він уже має одне золото й одну бронзу на цих Іграх) і Дмитро Виноградець (плавання на 50 метрів на спині; він уже має одне срібло й одну бронзу на цих Іграх). Бронозові медалі мають Ярина Матло (плавання на 100 метрів брасом), Максим Веракса (плавання на 100 метрів брасом; він уже має три золоті медалі на цих Іграх) і Олександр Мащенко (плавання на 200 метрів комбіноване; він уже має одну бронзову медаль на цих Іграх).

XIV Паралімпійські ігри, що відбуваються в Лондоні, завершуються сьогодні

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: