Паралімпіада - 2014. Українському прапороносцеві аплодував стоячи весь стадіон

07 березня 23:50
Переглядів: 2038
паралімпіада

На церемонії відкриття Параліміади в Сочі, українську команду представляв лише один спортсмен. Михайло Ткаченко виїхав на інвалідному візку і ніс прапор України. Коли оголосили про вихід збірної України стадіон "Фішт" буквально вибухнув апплодисментами і словами підтримки. Люди стоячи вітали українського прапороносця.

Раніше паралімпійський комітет України прінел рішення не бойкотувати Ігри в Сочі. Водночас, збірна України пригрозили, що залишить змагання, якщо в країні почнеться війна. Президент РФ Володимир Путін, у свою чергу, закликав не змішувати політику зі спортом.

Нагадаємо, Україна є одним з фаворитів змагання. У Сочі приїхала найбільш представницька українська делегація за роки незалежності: 31 спортсмен - 23 паралімпійця (15 чоловіків і 8 жінок) і 8 спортсменів-лідерів, які допомагають інвалідам на дистанції порадами. З п'яти видів спорту, представлених у програмі, "синьо-жовті" збиралися взяти участь у трьох: біатлоні та лижних гонках, де ми ходимо серед лідерів, а також гірськолижному спорті. Перші медалі в біатлоні розіграють у суботу, а в лижах - у неділю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: