Паралімпійці Львівщини здобувають три медалі в Ріо-де-Жанейро

13 вересня 08:30
Переглядів: 64
Дацко

Успішним для паралімпійців Львівщини виявився четвертий змагальний день 12 вересня 2016 року. В їхньому активі - три дві «золоті» медалі та одна «бронзова»!

У фіналі фехтування на візках (клас В) шабліст з Буська Антон Дацко з рахунком 15 : 7 переміг представника Греції Панагіотіса Тріантафіллоу й здобув 20-у медаль найвищого ґатунку для збірної команди України.

Його успішний виступ підтримав 29-річний львів’янин Андрій Демчук (клас А, тренер: С. Колеснікова), який впевнено здолав угорця Річарда Освата з рахунком 15 : 8. У фіналі фехтуванні на візку на шаблі вдруге на фехтувальному турнірі в Ріо зазвучав гімн України

Ще один титулований український легкоатлет, Паралімпйський чемпіон Пекіну та Лондону Роман Павлик (клас Т 36, тренер О. Якубовський) відзначився бронзовою медаллю на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. У фіналі зі стрибків в довжину спортсмен із села Сокільники Пустомитівського району з особистим рекордом посів третє місце з результатом 5 м 61 см. До першого місця Романові Павлику не вистачило 1 см - "золото" в австралійця Брейден Девідсона (5, 62), а "срібло" у бразильця Родріго Перрейри Да Сілви (5, 62).

Варто зауважити, що у складі національної паралімпійської команди України в Ріо-де-Жанейро змагаються 9 представників Львівщини

У складі національної паралімпійської команди України в Ріо-де-Жанейро змагатимуться й 9 представників Львівщини: