Параолімпійці отримали грошові винагороди за медалі у Сочі

11 червня 19:48
Переглядів: 341
зимова олімпіада

Державний ощадний банк України виплатив параолімпіцям призові винагороди за медалі у Сочі. Ця комерційна структура стала офіційним спонсором Національного комітету спорту інвалідів України. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, передає кореспондент УНН.

Відповідна угода про спонсорство була підписана головою правління АТ "Ощадбанк" Андрієм Пишним і президентом Національного комітету спорту інвалідів Валерієм Сушкевичем.

Сторони домовилися, що державний банк забезпечуватиме банківське обслуговування параолімпійців та дефлімпійців. Зокрема вже понад 80 спортсменів отримали платіжні картки Visa з нарахованою на них призовою винагородою за здобуті у Сочі олімпійські медалі.

"Дуже приємно, що нині, коли Україна знаходиться у такій непростій ситуації і є низка проблем з державним бюджетом, нас сьогодні підтримують і допомагають",- зазначив В. Сушкевич.

Водночас Міністр молоді та спорту України Д. Булатов знову подякував параолімпійцям за проявлену витримку, мужність та силу духу у Сочі і запевнив, що держава завжди підтримуватиме параолімпійців.

"Незважаючи на зменшення можливостей у державі, ваша підтримка буде збільшуватися завдяки тому, що зараз бо об'єднали свої зусилля державні установи та державні організації. В нас ви буде відчувати тверде плече і ми будемо докладати максимум зусиль, щоб ваші можливості тільки збільшувалися", - зазначив Д. Булатов.

Нагадаємо, Збірна України на Паралімпіаді в Сочі здобула 25 медалей, 5 з яких - золоті, 9 - срібні та 11 - бронзові.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: