"Парі-Матч" – титульний спонсор ФК "Карпати"

18 липня 21:58
Переглядів: 166
Ліга Парі-Матч

Львівські «Карпати» уклали угоду з уже добре знайомим титульним спонсором клубу – компанією «ПАРІ-МАТЧ». У рамках цього партнерства логотип компанії з’явиться на футболках гравців. Термін угоди між сторонами розрахований на сезон 2016/17 рр. Зауважимо, що компанія «ПАРІ-МАТЧ» також залишиться титульним спонсором нового чемпіонату України з футболу – «Ліги Парі-Матч». 

Буквально за один рік плідної співпраці, завдки титульному спонсору, було проведено близько десятка благодійний, соціальних та культурних заходів. Зокрема, «Парі-Матч» разом з «Карпатами» підтримували дітей-сиріт із Лаврівського дитячого будинку, малювали карту миру із дітьми воїнів АТО, відвідували молодь з обмеженими можливостями ДРЦ «Джерело», а також інші навчальні заклади для дітей з фізичними вадами, на свята Миколая та Велодня, разом із фанатами «левів» купалися в ополонці на Водохреща, а також влаштували святкову вечірку в Одесі, на честь завершення футбольного року. І це далеко не весь перелік активних дій з боку «Парі-Матч», компанії, що зараз поза сумнівом, вважається головним меценатом українського футболу. 

«Сьогодні «Парі-Матч» продовжує співробітництво з одним із найбільш славетних клубів України – ФК «Карпати» на сезон 2016/2017. Впевнені, що цього року разом з футбольною громадськістю Львівщини ми зробимо важливі кроки на шляху розвитку футболу в західному регіоні. У минулому сезоні наша співпраця досягла важливих результатів: це і підтримка акції «Діти за мир в усьому світі», розвиток фанатського руху «зелено-білих», запровадження номінації «Кращий гравець» тощо. «Парі-Матч» має надію, що спільна підтримка бізнесу та вболівальників допоможе «зелено-білим» досягти гідного результату у майбутньому сезоні» – розповів директор по зв’язках з громадськістю «Парі-Матч» Вадим Місюра

ДОВІДКА 

Компанія
 «ПАРІ-МАТЧ» створена в 1995 році у Києві. Упродовж років успішної діяльності компанія йшла завжди поруч з українським спортом, підтримуючи та розвиваючи масові спортивні заходи, сприяючи прогресу талановитих спортсменів. З 2009-го року, у зв’язку зі змінами у законодавстві, компанія завершила свою бізнес-діяльність в Україні, але не зупинялася на шляху розвитку українського спорту. На сьогодні ключове завдання «ПАРІ-МАТЧ» – це підготовка легального та правомірного поля діяльності для букмекерських контор України, законотворча робота в рамках підготовки закону про легалізацію букмекерства, що дозволить отримати ще більше можливостей для продовження меценатської діяльності та розвитку українського спорту у майбутньому. 

Безумовно, одним з головних пріоритетів «ПАРІ-МАТЧ» вбачає у боротьбі з договірними матчами, грою на тоталізаторі серед спортсменів, в рамках якої має бажання налагоджувати співробітництво зі всіма зацікавленими структурами.

Напередодні сезону 2015/2016 у ЗМІ та футбольному середовищі розгорнулась дискусія щодо спроможності організувати та провести належним чином розіграш чемпіонату України. Адже у багатьох клубів у нелегкий для країни час виникли фінансові проблеми. У такій складній ситуації «ПАРІ-МАТЧ» не могло стояти осторонь і вирішило надати допомогу у збереженні турніру номер один в українському футболі, а також взяло на себе відповідальність за відродження та подальший розвиток професійного футболу країни в елітному дивізіоні. 

Підсумком цього рішення став контракт, укладений між Прем’єр-лігою України та «ПАРІ-МАТЧ», завдяки якому титульний спонсор елітного українського дивізіону отримав можливість у важкий момент підставити плече вітчизняному чемпіонату під назвою «Ліга Парі-Матч».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: