Патова ситуація. Прикарпатський Шахово-шашковий клуб опинився в центрі скандалу

17 лютого 17:17
Переглядів: 468
Default Image

івано-франківський обласний шахово-шашковий клуб минулого тижня опинився в центрі скандалу. Його вихованці не змогли потрапити на заняття, оскільки на дверях було замінено замки.

Приміщення клубу, створеного ще у 1986 році, знаходиться в самому центрі міста, на вул. Вагилевича. Відтак одразу поповзли чутки, що на ласий шматок площею у 200 кв. м. вже хтось накинув око. Обласні чиновники від спорту натомість запевнювали, що  лиш хочуть зробити тут ремонт. Також йшлося про створення клубу інтелектуальних видів спорту.

У словесному двобої зійшлися керівники обласного управління спорту в особі Романа Вірастюка та Мирослава Карабіна, з одного боку, та керівники клубу, батьки, чиї діти займаються у клубі, з другого. Позицію останніх відстоював депутат обласної ради Микола Палійчук.

Зрештою, сторони дійшли згоди і вирішили протягом літніх канікул провести ремонт приміщення. Проте згадане питання очевидно буде винесено на обговорення наступної сесії облради. Принаймні так пообіцяв Микола Палійчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: