Пауерліфтер Руслан Корчинський розповів про ціну "бронзи" Кубка світу

26 березня 16:28
Переглядів: 135
Руслан Корчинський

Дрогобиччанин Руслан Корчинський повернувся із Кубка світу з пауерліфтингу, який відбувався в ОАЕ. За нагороди там боролися спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату.

Досягнення цього хлопця вражають. Він розповідає: «Моя медаль важить небагато, десь півкілограма. Але щоб її здобути, я мав підняти 160 кг».

День змагань для Руслана почався несприятливо. На розминці йому стало погано. Але пауерліфтер навіть не думав відмовитися від виходу на поміст. Ба більше, приховав це від свого тренера. Спортсмен зізнається: «Не хотів його розчаровувати. Бо не знав, яка його реакція буде. Чи він мені взагалі заборонить виступати. Не хотів його засмучувати».

Тож дрогобиччанин вирішив боротися. Перша спроба – 155 кг. До прикладу, на чемпіонаті Європи він із такою вагою завершував виступ. А тут лише починав. Штанга підкорилася нелегко. Далі вже було простіше. Руслан розповідає: «Я пішов на 160 кг. Вже ввійшов у ритм. З`явився кураж в мене. 160 кг дуже легко пішло».

Далі Руслан захотів встановити особистий рекорд і наздогнати найсерйознішого суперника. Тож замахнувся на 167 кг. Та ця спроба була невдалою. Тож українському спортсменові дісталася «бронза». Але нею Корчинський задоволений.

Попри успіхи, спортсмен залишається скромним. Його знайомий Віталій розповідає: «До останнього ніхто не знав, що він поїхав на Кубок світу і здобув там нагороду. Але, як то кажуть, поголос іде поперед нього».

Наступне серйозне змагання Руслана – чемпіонат світу у Мексиці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: