Павелко представив на конгресі ФФУ програму "12 цінностей футболу"

06 березня 14:57
Переглядів: 157
Павелко

Кандидат у президенти ФФУ Андрій Павелко представив на конгресі Федерації свою програму,яка називається "12 цінностей футболу". 

У основному в програмі були загальні фрази іслова,проте слід виділити моменти, щодо Криму і децентралізації.

"Перше, про що наш Конгрес повинен заявити чітко і однозначно футбольному світу - це підтвердити жорстку позицію ФФУ щодо окупованого Криму. Це українська територія! Ми знаємо, який тиск відчувають на собі ті фахівці та ентузіасти Республіканської федерації футболу Криму, які зберігають вірність синьо-жовтим кольорам. Ми пам'ятаємо про них! Вони і надалі можуть розраховувати на солідарну підтримку ФФУ і міжнародних організацій!

Кажучи про децентралізацію управління, ми будемо стимулювати більшу активність і самостійність місцевих футбольних органів. ФФУ надасть усіляку підтримку всім конструктивним починанням та ініціативам. Ми розробимо заохочувальну систему оцінок і критеріїв роботи обласних і районних федерацій", - сказав Павелко.

Що стосується аматорського футболу, то є цікаві пропозиції. Планується створити і підтримувати єдину інформаційно-аналітичну базу, де кожна ліга, команда, турнір, клуб буде мати своє представництво на серверах ФФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: