Павло Кікоть: "Усі чекали від нас першої перемоги"

24 квітня 12:25
Переглядів: 259
Павло Кікоть

Головний тренер «Скали» U-19 Павло Кікоть поділився враженнями від першої перемоги у фінальній вісімці чемпіонату України.

Нагадаємо, «Скала» у 7 турі чемпіонату вдома з рахунком 1:0 обіграла харківський «Металіст».

- Подякував хлопцям за виконанням тренерської установи. Звісно, були помилки, але це нормально. Вони здебільшого пов’язані з технічним браком. Ми ще не маємо такої великої майстерності, аби їх уникати. Цю перемогу чекали усі: як і керівництво, так і вболівальники. Будемо намагатися так грати далі.

- Які корективи внесли у перерві? Ми побачили інший малюнок гри у другому таймі.

- Те, що ми планували грати у першому таймі, нам не вдалося. У першому таймі хлопці хвилювалися. Не було думки на полі. В роздягальні ми заспокоїлися. Я не став акцентувати уваги на тому пенальті, який ми не забили. Навпаки, сказав, що це, можливо, добре, оскільки тримаємо гру в напрузі.

- При рахунку 1:0 «Скала» далі йшла вперед.

- Ми запланували так грати при будь-якому результаті.

- Якби Квич забив пенальті, «Скала» б десь підсвідомо уже грала на утримання рахунку.

- Згоден. Можливо б, «Скала» була б іншою. Була би гра більше на утримання рахунку без особливої агресії попереду. Незважаючи на те, що не забили у роздягальню, забили одразу на початку другого тайму. Якби забили пенальті, зізнаюся, мені б важче було налаштувати гравців на другу половину матчу. Важливо те, що ми сьогодні не пропустили. До речі, це перша гра, у якій ми не пропустили гол. Це заслуга воротаря, оборони і всієї команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: