Павло Коростильов очолив ТОП-10 спортменів ЛУФК 2014 року

14 квітня 11:16
Переглядів: 248
Коростильов

Спортивно-методична рада Львівського училища фізичної культури визначила «десятку» кращих спортсменів училища за підсумками 2014 спортивного року.

Найкращим спортсменом ЛУФК у 2014 р. визнаний учень 11 класу Павло Коростильов. Минулого року Павло двічі ставав чемпіоном Європи серед юніорів, переміг на ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх у Нанкіні та встановив два світові юніорські рекорди.

Крім того, юний пістолетник склав гідну конкуренцію і світовій стрілецькій еліті: спершу здобув «бронзу» на ІІ етапі Кубка світу серед чоловіків у Мюнхені, а згодом у команді з Романом Бондаруком та Олександром Петрівим двічі виборов титул чемпіона світу. За перемогу на чемпіонаті світу Павлові присвоїли високе звання «Заслужений майстер спорту України».

Друге місце у рейтингу по праву належить студенту ІІІ курсу відділення веслування Тарасу Міщуку. Тарас напрочуд вдало провів минулий сезон: дворазовий чемпіон України серед чоловіків, чемпіон Європи серед молоді, бронзовий призер чемпіонату Європи та сьомий лауреат чемпіонату світу серед чоловіків, переможець та срібний призер IХ клубного чемпіонату світу з драгонботу. Здібний веслувальник надійно закріпився у національній збірній команді України та зробив серйозну заявку на участь І Європейських іграх у м. Баку (Азербайджан) та ХХХІ Олімпійських іграх у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Третя у рейтингу – талановита борчиня, студентка ІІІ курсу Тетяна Кіт. Минулого сезону Таня стала срібною призеркою чемпіонату світу серед юніорок та бронзовою медалісткою чемпіонату світу серед студентів.

Четверту сходинку рейтингу посів першокурсник, боксер Роберт Мартон. На чемпіонаті світу серед молоді Роберт здобув бронзову нагороду, а на ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх став п’ятим лауреатом.

Замикає п’ятірку кращих минулорічна випускниця, борчиня Лілія Горішна. Завершивши 2014 рік бронзовою призеркою чемпіонатів світу та Європи серед юніорок, вже 2015 року Ліля блискуче перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи та чемпіонаті України серед дорослих борчинь.

На шосте місце у рейтингу вийшов новоспечений чемпіон Європи, першокурсник Ігор Кізима. Стрілець по рухомій мішені у 2014 році відзначився неодноразовими перемогами на чемпіонатах України серед чоловіків та юніорів, юніорським національним рекордом, двічі ставав срібним призером юніорського чемпіонату Європи, дебютував на дорослому чемпіонаті світу, де посів 4-е та 6-е місця.

Слідом за Кізимою розмістилася лучниця Соломія Гнип – віце-чемпіонка світу серед юніорок, бронзова призерка чемпіонату Європи серед дівчат, чемпіонка України, краща лучниця України у категорії кадеток за підсумками 2014 року.

Влучні постріли одинадцятикласниці училища, пістолетниці Поліни Конарєвої, яка прибула на навчання в ЛУФК минулого року, дозволили їй не лише стати срібною призеркою юніорського чемпіонату Європи, восьмою лауреаткою дорослого чемпіонату світу, фіналісткою ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор, а й посісти восьме місце серед найсильніших спортсменів ЛУФК.

Замикають десятку кращих борчині-кадетки – чемпіонка Європи та срібна призерка чемпіонату світу Оксана Лівач (випуск 2014 р.) та срібна призерка чемпіонатів Європи та світу Мар’яна Колос (11клас).

Вшанування кращих спортсменів року вже традиційно відбудеться 6 травня у День Львівського училища фізичної культури.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: