Павло Коростильов зібравцілу копу нагородсвітовогострілецького Кубка

02 червня 14:26
Переглядів: 214
Павло Коростильов

Цілу копу нагород зібрав учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов на Кубку світу з кульової стрільби серед юніорів, який в останні дні травня 2014 р. проходив у німецькому містечку Зуль.

У перший день змаганьПавлопосів ІІІ місце у стрільбі з пневматичногопістолета на особиступершість та став переможцем у командних стартах.

Надаліюний талант не мавсобірівних у стрільбііздовільногопістолета на 50м (вправа МП-6).

30 травня Коростильов тричіпіднімався на найвищусходинкуп"єдесталупошани. У ранковійпрограмізмаганьПавлопереміг у вправі МП-5 (стрільбаіз спортивного пістолета на 25м), а ввечеріздобувщедвізолоті нагороди у  стрільбііз стандартного пістолета на 25м (вправа МП-10) - в особистій і команднійпершостях. Причомусрібного призера НіраяКумара з Індіївін "обстріляв" відразу на 13 пунктів.

У команднійстрільбі у вправі МП-10 разом з Коростильовимволодарями Кубка ISSF - Міжнародноїфедераціїспортивноїстрільби стали студент І курсу училища Олег Зуб та вінничанин Богдан Кириленко.

В останній день чемпіонатуПавло разом з росіянкоюНаталієюОрдіноюпідніком "Афіни" виборов "бронзу" у змішанихкоманднихзмаганняхізстрільби з пневматичногопістолета.

Отож, у підсумку у Павла Коростильова 5 золотих і 2 бронзовімедалі. З двомазолотиминагородамиповертається в училище Олег Зуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: