Павло Котовенко: "Демня" готова на підвищення"

22 квітня 09:26
Переглядів: 334
демня львів

Головний тренер СКК «Демня» Павло Котовенко прокоментував Галичині спортивній перемогу своєї команди у першому чвертьфінальному матчі із ФК «Львів» (1:2) та розповів про подальші плани команди.

Було багато боротьби. Плюс поле не в найкращому стані. Також треба прийняти до уваги те, що матч відбувався зразу після свят і хлопцям було не легко.  Але молодці, проявили характер, забили два м’ячі і закономірно перемогли.  

По маленьку втягуємось, адаптуємось. Взимку проходили через штучні поля, а зараз адаптуємось до трав’яних і не завжди якісних газонів.     

- Сьогодні Ви весь матч провели на трибунах. Наскільки це було важко для Вас.

В емоційному плані нічого не помінялось, як переживав так і переживаю. Просто безпосередньо не керуєш діями команди на лаві запасних і особливо ніякого впливу на гру не можеш зробити.

- В одному з попередніх раундів Ви пройшли «Житомир», який претендує на Другу лігу, сьогодні перемогли «Львів», що хоче отримати професійний статус. Як оцінюєте цих суперників і свій рівень?

- Перемоги в матчах з цими командами це демонстрація рівня нашої команди. «Демня» готова в ігровому аспекті на підвищення.

- Коли зможемо побачити «Демню» в чемпіонаті України серед аматорів?

- Час покаже. Ми звичайно хочемо і прагнемо цього. Це дуже серйозний крок і багато чого треба міняти, особливо в організації інфраструктури щоб пройти і стабільно виступати.

- Задача в Кубку тільки перемога?

- Звичайно хочеться перемогти. У нас в кожному матчі стоїть задача перемогти. В нас найвищі цілі та амбіції.

- В чемпіонаті області хочете повторити минулорічний успіх?

- Так. Хочеться перемогти і в цьому році в чемпіонаті. Як показує практика завоювати чемпіонство завжди легше ніж відстояти.

- Хто головні конкуренти в чемпіонаті?

- Ті самі конкуренти: «Рочин», «Торчиновичі», «Миколаїв». Є амбітні команди, які піднялись з Першої ліги. Зараз чемпіонат дуже цікавий.

- Чи плануєте підсилювати команду?

- Ми працюємо в цьому напрямку. Потрібно підсилити дві три позиції. Але нам потрібно щоб в команду приходили ті футболісти, які реально підсилять гру. Ми в пошуку. Це не легко зробити. Ми дивимось за гравцями, шукаємо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: