Павло КСЬОНЗ: "Допоможіть нам у складний момент так, як ви це вмієте робити"

25 квітня 23:50
Переглядів: 334
Ксьонз

Півзахисник «зелено-білих» розповів про те, як команда пережила поразку від «Арсенала» та про підготовку до недільного матчу проти «Зорі».

– У Києві «Карпати» зазнали болючої поразки. Вдалося зрозуміти причини того, що сталося? 
– Ми пропустили чотири голи. На мою думку, три з них ми забили собі самі. Особливо, що стосується двох перших. Що трапилося? Можливо, ми не ввійшли як слід в гру, чим наш суперник і скористався. За 4 хвилини «Арсенал» забив два голи. Зараз київська команда показує дуже непоганий футбол. Вони скористалися нашими помилками і не дали шансу нам відігратися. 

– Може команді чогось бракує, чогось не вистачає?
– Та ні, у цьому плані у нас все добре, принаймні, не так, як в деяких інших клубах. Ми маємо все необхідне для перемог. Зрозумійте, ми ж не вороги собі. За перемоги ми отримуємо преміальні, усім нам хочеться заробити. Очевидно, справа в моментах, які у нас є, але які ми не використовуємо. Напевно, є певні проблеми з концентрацією. Але це не проблема одного гравця – ми команда. Ми програємо разом і виграємо разом. Тому з такої ситуації треба виходити всією командою і зробити усе для того, щоб узяти в матчі проти «Зорі» три очки.

– У Києві ти грав на фланзі атаки, там, де глядачі не бачили тебе півроку... 
– Це було рішення тренера. Він назвав склад, а моє діло грати.

– У тебе є нагода звернутися до уболівальників «Карпат».
– У першу чергу я хочу вибачитися за прикру поразку від «Арсенала». Повірте, ми налаштовуємося на кожну гру, але нам так само необхідна ваша підтримка. Допоможіть нам у складний момент так, як ви це вмієте робити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: