Павло Ксьонз: "Треба бути мужиками"

26 вересня 10:15
Переглядів: 98
ксьонз

Павло Ксьонз відкрив рахунок у матчі, але змушений був залишити поле ще у першому таймі через травму. Після гри Павло відповів на запитання журналістів. 

«Що з ногою? Підвернув гомілкостоп. Далі буде обстеження, поки іншої інформації в мене нема. По грі скажу, що ми програли через те, що недопрацювали, не виконали установку в повному обсязі. Команда двічі вела в рахунку, отже ми могли здобути позитивний результат. Тепер проведемо аналіз і будемо рухатися далі».

«Вважаю, що у нас було мало контролю м’яча. Коли ми його забирали то ледь не одразу ж губили. На це витрачалися сили, відповідно, у завершальних моментах ми вже діяли без концентрації».

«Звичайно, далися взнаки і 120 хвилин у Кубку. Відновилися і відразу ж поїхали в Олександрію. Переїзди теж дають своє. Але я не хочу шукати виправдання. Треба грати до кінця, що ще залишається?».

«Ми граємо за наших тренерів, наших фанатів, за самих себе. І зараз теж хотіли виграти. Забили двічі, однак цього було замало. Треба бути мужиками, іншого виходу у нас нема» – підсумував Павло Ксьонз.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: