Павло Макогон: "Такі матчі теж потрібні"

07 липня 09:35
Переглядів: 309
Макогон

Молодіжна команда «Карпат» завершила словенські збори перемогою над ФК «Крка». Важливу роль у підсумковому результаті зіграв хавбек «левів» Павло Макогон, який у цьому матчі діяв на позиції центрального захисника. 

«Напевно, треба визнати, що матч видався не дуже цікавим. Справа в тому, що наш суперник практично не показував футболу. Від них йшла тільки боротьба, не рідко грубощі. Вони частіше били по ногах, аніж по м’ячу. Інші наші суперники були більш технічні і з ними гралося цікавіше. Сьогодні ж була суцільна біганина. Але і від таких матчів є користь, бо вони впливають на характер, скупчують команду в одне ціле». 

«Погода... Звичайно, вона впливала на нашу гру. Було дуже жарко вже навіть на розминці. Але тренери просили розбігатися і не звертати увагу на погоду. Ми старалися, а водопої посеред гри цьому сприяли». 

«Так, ми вже думали про повернення додому, але хотілося повертатися з хорошим настроєм. Тому ми вклали максимум зусиль для того, щоб виграти цей матч». 

«Загалом ми дуже задоволені зборами. Мали прекрасні умови: поля, харчування, басейни... А головне, що ми були поруч з першою командою, тренери їздили на наші матчі, дивилися за нами. Ми розуміємо, що тепер від нас і вимагатимуть більше, але ми до цього готові» – підсумував Павло Макогон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: