Павло Онисько: "Показовим для "Карпат" буде саме матч проти "Іллічівця"

02 травня 13:00
Переглядів: 124
карпати іллічівець
Павло Онисько, нападник "Іллічівця" (2003) і "Карпат" (1997-2002) дав прогноз на сьогоднішній матч своїх колишніх команд:

Думаю, обидві команди будуть зважати на турнірне становище і грати обережно. Ціна помилки дуже велика, а тому багато м’ячів очікувати не доводиться. Ризикувати суперники точно не будуть. Тому схильний поставити на нічию. З одного боку, "Карпати" в разі перемоги можуть закрити питання про збереження прописки остаточно. З іншого ж – простіше зараз зіграти внічию і взяти своє в решті матчів.

Львів’яни провели гарний матч проти "Олімпіка", але по ньому серйозних висновків робити не став би. Донеччани після вдалої осінньої частини провалюються навесні. Вочевидь команді не вистачає класу. Тому показовим для "Карпат" буде саме матч проти "Іллічівця". Якщо команда проведе його добре, то можна буде говорити про певний прогрес у грі. Хоча, повторюся, сумніваюся, що Йовічевіч ризикуватиме. Скажімо, можна було б спробувати на вістрі атаки Шведа. Бодай на якийсь час, щоб зрозуміти, що з цього вийде. Але такі експерименти якщо й будуть, то в наступних зустрічах. У Дніпропетровську треба здобути результат.

У Павлова команда молодша, але перспективних гравців в обоймі вистачає. Не люблю розмов про те, мовляв, на маріупольців чи інші команди зі східного регіону впливає ситуація в країні. Впливає так само, як на решту команд. Хвилюються зараз всі. Думаєте, хлопцям із "Карпат" легше? Ми ж знаємо, скільки галичан воюють. Безумовно, є там друзі, а може й рідні футболістів. За таких обставин виправдовувати невдачі нефутбольними моментами не став би.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: