Павло Пікалов: "Перерви у чемпіонату на користь командам не йдуть"

16 березня 18:13
Переглядів: 239
енергія локомотив

Тренер харківського «Локомотива» Павло Пікалов поділився враженнями від матчу з львівською «Енергією».

-По-перше, хочу привітати усіх людей, які живуть міні-футболом, що наш чемпіонат нарешті відновився, - кажеПавло Пікалов (на фото зліва). - Щодо матчу, то він показав, що такі перерви у чемпіонаті не йдуть командам на користь. В обох колективів було достатньо браку.  А це брак ігрової практики, яку неможливо нічим замінити. А за напругою матч вийшов хорошим. Можливо, він і був саме нічийним.

-При рахунку 2:1 команда мала три моменти для того, аби забити, мабуть, переможний гол у ворота суперника. Чому гравці припускалися таких помилок?
-Будь-яка гра на тренуванні ніколи не зрівняється з офіційним матчем. Вважаю, це брак ігрової практики. Такі помилки були не тільки у наших гравців, а й у «Енергії» також, яка могла забивати більше, аніж забила. Євген Ривкін часто говорить таку фразу: перемагає той, хто забиває більше. Кількість моментів не має ніякого значення. Є забиті та пропущені голи. У цьому матчі була рівновага.

-Чому до Львова не приїхав головний тренер команди Євген Ривкін? 
-Усі ми люди і маємо свої життєві справи. Так сталося, що Євген Ривкін не зміг приїхати до Львова через сімейні обставини. У великому футболі було відомо набагато раніше, коли відновлюється чемпіонат, а нам сказали, що матч у Львові буде лише за три дні до його початку. Це диво, що у нас є така можливість купити квитки і приїхати до Львова.

Користуючись нагодою, від усієї команди «Локомотив» хочу привітати з Днем народження президента клубу Сергія Крилова та побажати йому усіх життєвих гараздів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: