Павло Ревзін: «На все потрібен час»

16 грудня 09:00
Переглядів: 148
Default Image

Форвард львівської «Політехніки-Галичини» Павло Ревзін разом із Ярославом Зубрицьким та Дмитром Ходовим є одним із трьох гравців, які виступали за «Політехніку-Галичину» у попередньому сезоні. Напередодні гри з БК «Одеса» Павло Ревзін поспілкувався з клубною прес-службою про виступи своєї команди у цьому сезоні.

– Ми налаштовуємося тільки на перемогу в Одесі, хочемо продемонструвати хорошу гру, – розпочинає розмову Павло Ревзін.

–У чому причина, що протягом останнього часу при хорошій грі, яку демонструє «Політехніка-Галичина» команді ніяк не вдається здобути перемогу? Чого не вистачає аби перервати темну смугу?

– Якщо б це було легко визначити, тоді б і ця смуга, про яку ви питаєте, не була такою довгою. Тому це не легке запитання. Можливо, в окремих матчах, в яких ми поступилися з різницею в три-два очки нам не вистачило «фарту» наприкінці матчу та концентрації уваги. Це стосується матчу проти «Черкаських мавп», коли ми взагалі в овертаймі поступилися. Цю програшну серію ми хочемо перервати, адже вона і деякою мірою і морально тисне на нас.

– В останніх іграх ти виводиш своїх партнерів по команді в статусі капітана. Що ти при цьому відчуваєш?

– Це більше умовності. Не можу сказати щоб капітан чимось особливим виділявся. В цілому цей статус не дає особливого навантаження або ж розслабленості.

– Твоя дружина також баскетболістка. Це якось допомагає тобі у твоїй професії?

– Звісно, що це допомагає. Особливо у моральному плані. Моя дружина мене цілковито розуміє. А от у плані професії я сам собі повинен допомагати…

– Ти вже два сезони виступаєш за «Політехніку-Галичину». Порівняй, будь ласка, минулорічну і теперішню команди?

– Важко тут робити порівняння, бо протягом усієї змагальної дистанції і в минулому сезоні та й цього року у складі команди відбувається велика ротація гравців. Це ж було і минулого року. Одні баскетболісти приходили в команду, інші навпаки йшли. Наприклад, з минулого сезону в команді окрім мене залишилися ще Ярослав Зубрицький та Дмитро Ходов. Тому українська складова в «Політехніці-Галичині» залишилася, а от легіонери змінилися. Тому кардинальних розбіжностей, якщо порівнювати попередній і цей сезони важко розгледіти. У команді, як і минулого року цього сезону також є легіонери.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: