Павло РЕВЗІН: "Спаринг з "Говерлою" - не Олімпіада, але все ж дербі!"

02 вересня 19:22
Переглядів: 292
Default Image

До захисника БК «Політехніка-Галичина» Павла Ревзіна прес-служба клубу зателефонувала, коли той саме їхав до супермаркету по закупи.  Попри це, баскетболіст погодився поділитися своїми думками про майбутнє товариське, та все ж дербі. Для Ревзіна – це ще й матч проти своїх колишніх одноклубників – у івано-франківській команді виступав позаминулого сезону. 

- Це вже не зовсім та «Говерла», в складі якої я грав, - розпочав Ревзін. -  Не знаю чи взагалі залишився хтось з того складу. Гра з «Говерлою» буде відрізнятися від матчів у Литві. Кожна гра на тренувальному зборі має своє смислове навантаження: тренери експериментують зі складом, випускають молодих гравців. Сказати, що матч з «Говерлою» буде надто складним? Легких ігор не буває!

- «Політехніка-Галичина» в минулому сезоні 4 рази поступилась «Говерлі» в офіційних матчах…

- Починаючи з адміністрації івано-франківського клубу, і закінчуючи кожним гравцем «ведмедів» - усі завжди ставилися до поєдинку з «Політехнікою», як до принципового матчу. Тільки й розмов було, що це дербі і його треба виграти. Та це були матчі чемпіонату, зараз товариська гра. Але як би не було, думки що це - дербі, кожен гравець і «Політехніки», і «Говерли» триматиме в голові. З одного боку це не Олімпійські ігри, які кров з носа треба виграти. З іншого – все ж це дербі.

- У цьому матчі перед командою стоятиме чітке завдання перемогти?

- Зараз нам головне поставити гру. Гадаю, ближче до матчу головний тренер Дмитро Базелевський дасть нам конкретне завдання. Більше того, думаю, це будуть різні завдання на кожну чверть. Ми працюємо зараз над загальною підготовкою гри в нападі і захисті. Якщо виконаємо завдання тренера, то переможемо. Легіонерам, які ще не бачили франківців у дії, перед матчем скажемо, що «Говерла» дуже майстерна команда. В минулому сезоні в турнірці ми зайняли полярні місця – вони вверху (3-є місце – ред.), ми – внизу (11-е – ред.). Американці вже розпитували про співвітчизників, які грають за «Говерлу». Всі чекають цього матчу з особливим настроєм.

Товариська гра БК «Політехніка-Галичина» - БК «Говерла» відбудеться 3-го вересня у палаці спорту «Галичина». Початок матчу о 16:00 (поєдинок дублерів розпочнеться о 13:00). Вхід на обидва поєдинки вільний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: