Павло Ревзін: "Того, що ми зробили, виявилося недостатньо для перемоги"

10 березня 09:10
Переглядів: 274
ревзін

Новоспечений капітан "Говерли" Павло Ревзін розповів про матч з "Одесою", свої нові функції та важливість підтримки вболівальників.

- Насамперед, поділись враженнями від матчу з "Одесою"...
- Сьогодні була важка гра для нас, тому що ви бачите в якому складі ми грали. У першій половині, думаю, допустили дуже багато помилок і це зіграло злий жарт з нами. "Одеса" отримала впевненість, а ми віддалилися від перемоги. У другій половині, вважаю, зіграли трохи краще, але цього не вистачило, щоб перемогти. По суті, у нас сьогодні було перше тренування 5х5 в цьому складі, і хлопці, і я в тому числі, повинні були перебудуватися на нові ролі, нові акценти, як у захисті, так і в нападі. Плюс ми дали супернику відчути їх гру, до того ж вони забили пару складних м'ячів. Того, що ми зробили, виявилося недостатньо для перемоги.

- Днями тебе було обрано капітаном команди. Враховуючи останні зміни у команді, чи додалося відповідальності, власне, у тебе?
- Відповідальність за капитанство є. Але навіть якщо гравець не є капітаном, він завжди повинен підтримувати інших. Зараз, можливо, хлопці чекають підтримки, ті, хто менше грав, молоді виконавці. Їх потрібно підбадьорити, не кричати на них після помилок. Думаю, в цьому більше суть ролі капітана на даний момент.

- Перед матчем ти говорив про важливість підтримки вболівальників. Наскільки відчутною вона була, безпосередньо, під час матчу з "Одесою"?
Хотілося б більше підтримки, коли суперник пробиває штрафні (усміхається). Звичайно ж, вболівальники були тим гравцем, який нам допомагав. Була хороша підтримка від уболівальників на майданчику.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: