Павло Русак: "Хлопці викладалися на повну"

02 квітня 19:40
Переглядів: 134
Павло Русак

Голкіпер івано-франківського "Епіцентру К10" Павло Русак поділився враженнями від Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги.

- Паша, як Вас прийняли в Запоріжжі?

- Нас зустріли досить непогано, була підтримка на матчах вболівальників, якими виступили керівництво та працівники запорізького гіпермаркету, за що їм велике спасибі!

- Твої враження від турніру?

- Могли б бути і кращими, адже ми не вперше виступаємо на такому рівні і їхали тільки за перемогою. Не сподівалися, що припинимо боротьбу на такій ранній стадії. Це засмутило.

- Що, на твою думку, завадило досягти кращого результату?

- Почали ми дуже здорово і після першої гри заявили себе фаворитами турніру. Грали досить непогано. Можливо, завадили травми Даніва і Белея. Та не зважаючи на це виходили і билися до останнього. Шкода, що не міг допомогти команді Ігор Кушецький. Але потрібно грати тим складом, що у нас є на даний момент.

- Кого можеш назвати кращим в команді?

- Загалом, всі хлопці показали хороший рівень гри, викладалися на повну. Непогано проявили себе молоді партнери по команді - Питльований, Бухвак, Красій. Маю надії, що на цьому вони не зупиняться. А в цілому ми одна команда і одне ціле, всі хлопці показали себе з хорошої сторони.

- Які плани та задачі на майбутнє?

- Тільки перемагати!! Сподіваюся, що ми виграємо чемпіонат західного регіону серед Епіцентрів, який незабаром відбудеться у Львові. І тренер вимагає від нас тільки позитивних результатів. Вболівальники теж скучили за перемогами. Думаю, що в недалекому майбутньому будемо не тільки найкращою командою області, а й України. Але для цього нам потрібно ще багато працювати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: