Павло Шаламай: "В березні хочу стати чемпіоном України"

29 листопада 19:47
Переглядів: 348
shalamay

Минулого тижня у Керчі (Республіка Крим) відбувся Всеукраїнський турнір сильніших боксерів України серед юнаків 12-13 років. Червоноград на цих змаганнях представляли Павло Шаламай і Станіслав Єчкалов. Обидва повернулися додому з бронзовими медалями. Про свій виступ у Керчі кореспонденту "Вісника" розповів 13-річний Павло Шаламай. Він виступає у ваговій категорії до 41,5 кг. Займається боксом півтора року. Тренують Павла заслужений тренер України Іван Хом’як, майстри спорту Віктор Антіпов і Степан Макогін.

- Павлику, ти їхав на цей турнір за перемогою?

- Так, хотілося виграти турнір і потрапити у збірну України, яка формувалася з переможців та фіналістів. На жаль, мені це не вдалося здійснити.

- Скільки боїв провів на турнірі?

- Тільки один. Бо згідно з жеребкуванням я одразу потрапив у півфінал, де програв боксерові з Донецька.

- Як пройшов цей бій? Програв справедливо?

- Так. Допускав помилки і поступився. Серед помилок – багато на нього кидався і не приділяв належної уваги своєму захисту. На жаль, не вдалося виконати тренерську установку на бій. В підсумку – програв за одноголосним рішенням суддів.

- У червні цього року також в Керчі ти став срібним призером чемпіонату України серед юнаків. Це був твій найбільший успіх в спортивній кар’єрі?

- Ні, на цьому чемпіонаті України було мало учасників, я проводив лише два поєдинки. Перед тим, у березні, я був призером чемпіонату України в Горлівці. Там було багато боїв. У моїй ваговій категорії було 30 боксерів. Це був престижніший турнір за той, що відбувся у червні в Керчі. Саме виступ на ньому є моїм найбільшим успіхом до цього часу.

- А на цьогорічному чемпіонаті львівщини як ти виступив?

- Програв перший же бій. Вважаю, що мене тоді засудили.

- Розкажи про свої тренування.

- Тренуюся 5 днів на тиждень. Тренування тривають півтора-дві години.

- Які в тебе найближчі цілі?

- В березні у Чернівцях буде проходити чемпіонат України. Націлююся на те, щоб стати там чемпіоном України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: