Павлу Коростильову вручили новий пістолет

08 січня 19:46
Переглядів: 405
Коростильов

Львівське училище фізичної культури підвело підсумки 2014 року. В кінці минулого року відбулося заключне засідання методоб’єднання тренерів з окремих видів спорту.

Заступник директора Мар’яна Дмитрів, яка повернулася з Києва зі звіту у Мінмолодьспорті, доповіла про основні результати року. Зокрема, учні та студенти училища впродовж року вибороли 672 призових місця на чемпіонатах і Кубках України, в тому числі 213 перших. На Європейських та світових першостях здобуто 44 медалі. Найкраще в училищі спрацювали відділення кульової стрільби, боротьби жіночої, велоспорту та веслування.

Найуспішнішим спортсменом училища став учень 11 класу Павло Коростильов. Впродовж року Павло ставав дворазовим чемпіоном світу серед елітних стрільців, виборов бронзову медаль на Кубку світу, став переможцем ІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор у китайському Нанкіні, двічі покращував світові юніорські рекорди.

Під час засідання директор училища Степан Родак привітав Павла з успіхами і вручив йому новий пістолет марки Steyr. Усі присутні побажали Павлу успішних пострілів і олімпійської ліцензії у наступному році.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: