Педагогічний ліцей спортивного профілю планують створити у Тернополі на базі 13 школи

28 червня 13:48
Переглядів: 234
фк тернопіль

Педагогічний ліцей спортивного профілю планують створити у Тернополі на базі 13 школи. В міському управлінні освіти і науки пояснюють, саме ця школа має великі досягнення у спорті, тому це розвиток для школярів і колективу. Є домовленість між управлінням освіти і Тернопільським національним педагогічним університетом про співпрацю і використання у навчанні школярів університетської бази.

У Тернополі продовжують розвивати профільне навчання. У найближчих планах – створення спортивного ліцею на базі 13 школи. Засновниками ліцею будуть одночасно і міськрада, і Тернопільський педагогічний університет. Тренуватимуться юні спортсмени не лише в стінах школи, а і в залах, і на стадіоні університету. Передбачена також можливість проживання школярів у студентському гуртожитку.

– До цього часу ми змушені були орендувати приміщення дошкільного навчального закладу. Зважаючи на те, що є великий попит, бажання батьків в будь-якому мікрорайоні місця зайняті. Діє закон “Про освіту” про те, що орендувати приміщення ми не маємо права. Ми звільняємо ці приміщення, відкриваємо групи і ми раді з того, що наші учні будуть жити у відповідних і комфортних умовах, – каже ОЛЬГА ПОХИЛЯК,  начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради.

Спортивний ліцей – це вже не перший заклад з профільним навчанням у Тернополі. В місті діє, духовний, технічний, медичний та економічний ліцеї.

– Після 9 класу діти, як правило, вибирають профіль певний і напрямок, за яким у майбутньому будуть обирати професію. Вже кілька років поспіль дуже багато випускників після 9 класу обирають той чи інший навчальний заклад, а відповідно вже в середніх школах в 10, 11 класі відкривають профільні класи і колектив, адміністрація шкіл працюють у цьому напрямку у кожному навчальному закладі, – розповідає ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: