Пенальті - майже завжди гол

10 липня 09:54
Переглядів: 253
гол

В першій частині турніної дистанції обласного аматорського чемпіонату було призначено 42 пенальті, 39 з них були виконані успішно та завершилися голом. А найчастіше з точки пробивали...

Цікаво, що не ті, на кого дехто з Вас (і я в тому числі) міг подумати. Найчастіше (по 7 разів) до 11-метрової точки підходили футболісти болехівських "Карпат" та тлумацького "Придністров'я". А от у ворота коломийських "Карпат" найбільш часто судді ставили такі штравні удари - 6 разів.

 21 футболіст пробивав "з точки". По п'ять разів це робили Василь Француз (Придністров'я) та Богаткін Назар (Карпати Болехів). Але якщо Василь жодного разу не схибив, то Назар двічі підвів свою команду, нереалізувавши таку зручну нагоду забити гол. Володимир Боришкевич із брошнівських "Карпат" пробив пенальті 4 рази, без промахів.

Із арбітрів найбільше (по 6) пенальті призначили Анастасія Романюк та Олег Музика, по чотири рази "на точку" показували Семанюк Тарас та Дяченко Микола. А от чотири арбітри (Загнибіда Ігор, Заровецький Володимир, Липко Мирослав, Садловський Михайло) жодного разу не ставили 11-метрові штрафні удари. Хоча й в сумі вори відсудили лише 8 матчів. Хоча, Миколі дяченку, щоб призначити одразу чотири пенальті вистачило однієї гри (Галичина - Придністров'я).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: