"Перед грою отримав настанову – частіше бити по воротах" - Артур Новотрясов

10 липня 14:30
Переглядів: 107
Новотрясов

Прем’єрний спаринг «Карпат» на польських зборах видався дуже успішним. Львів’яни, як і три з половиною роки тому, не залишили шансів «Руху» з Хожува. Щоправда, цього разу «зелено-білі» перемогли поляків з рахунком 3:0. В попередньому матчі цих суперників «Карпати» забили суперникам двічі і зберегли свої ворота на замку. Про перебіг зборів і гол у ворота «Руху» Інформаційному центру «Карпати» розповів Артур Новотрясов. 

«Я вперше грав на позиції опорного півзахисника. Ще перед грою отримав настанову від тренерів – частіше пробивати по воротах. Наставники акцентували увагу на тому, що без ударів не буває голів. На початку матчу з «Рухом» я отримав передачу від партнера в центрі поля, опинився на комфортній позиції для удару і метрів з тридцяти пробив. Вийшло непогано – м’яч опинився у сітці. Для мене це другий гол у зелено-білій футболці. Свого часу я вже забивав за «Карпати» на зборах. Було це тоді, коли в команді працював Олександр Севідов». 

«Перші дні зборів видалися важкими. Зараз ми працюємо під керівництвом нового тренерського штабу. Сергій Зайцев сповідує нову методику тренувань і вона відрізняється від того, до чого ми звикли. Ми багато працюємо з м’ячами, все дуже інтенсивно і доволі цікаво. Втома присутня, навіть сьогодні грали під певним навантаженням. Але на те вони і збори, щоб організм виснажувався і максимально готувався до бойових умов. На зборах завжди важко».

«Умови тренувань у нас дуже хороші. Живемо у класному готелі, маємо у своєму розпорядженні якісні поля, ми повністю задоволені. Атмосфера в команді чудова. В Польщу приїхали чимало молодих гравців, підтримуємо одне одного. Словом, у всіх хороший робочий настрій».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: